Planuję do końca września 2018 r. stworzyć grupę terapeutyczną tylko dla mężczyzn.

Jestem przekonany, że w cennym towarzystwie podobnych sobie mężczyzn łatwiej będzie przyjrzeć się męskiej relacji ze sobą lub innymi ludzmi, swojej pracy, swojej wolności, seksualności czy ojcostwu...

Spotkania grupy odbywać się będą raz w tygodniu na 2 godziny od około 15:30 do 17:30. Dzień tygodnia jest do ustalenia. Na tą chwilę zbieram informacje o zainteresowanych taką grupą. Gdy uda mi się zbudować minimum 5-6 osobową grupę wówczas wyślę informację zwrotną o starcie grupy do zainteresowanych osób.

Zakładam, że taka grupa będzie pracowała przez wiele lat. W trakcie jest możliwość wyjścia z grupy i wejścia nowej osoby, jednakże maksymalna wielkość grupy to 10-12 mężczyzn.

Jeśli jesteś zainteresowany lub znasz kogoś kto mógłby być zainteresowany powstającą grupą terapeutyczną tylko dla mężczyzn to proszę o kontakt.


Robert Butryn
Tel. 888-520-888
Szczecin, al. Wojska Polskiego 56/2
http://psychoterapia-szczecin.org

Psychoteriapia rodzinna, indywidualna Szczecin

Psycholog nerwic - problemy emocjonalne

Pomoc psychologa psychoterapeuty dla dorosłych obejmuje szeroki zakres psychologicznych działań, począwszy od profilaktyki, poprzez doradztwo, pomoc psychologiczną, interwencje kryzysowe, aż po psychoterapię. Psychoterapia indywidualna dla dorosłych nie jest jedynie formą leczenia, jest natomiast możliwością przede wszystkim doświadczania siebie i otaczającej nas rzeczywistości, odkrywania własnej wolności, jak i również odpowiedzialności za własne życie. Z mojej pomocy podczas psychoterapii indywidualnej w Szczecinie skorzystać może każdy, kto odczuwa taką potrzebę. Zgłasza się do mnie bardzo wiele osób z różnoraką problematyką i każda sesja jest zawsze zupełnie inna - jednych dotykają problemy emocjonalne (np. niska samoocena), innych zaburzenia psychiczne (nerwice, depresje, fobie, zaburzenia odżywiania i inne). Ważną częścią mojej pracy jest też terapia par oraz terapia rodzinna w Szczecinie. Kiedy związek przeżywa kryzys zagrażający jego kondycji psychoterapia par będzie dużym ułatwieniem w pracy nad relacjami pary w związku, ale ważna jest tutaj gotowość obojga partnerów do uczestnictwa i pracy w terapii. Terapia rodzinna w szczególności dotyczy problemów wychowawczych dzieci i nastolatków. Psychoterapia rodzin pozwala poszczególnym członkom rodziny zaobserwować i rzucić nowe światło na cały system rodzinny w którym się znajduje. Poznać członków swojej rodziny od nowej, innej czasem zupełnie nieznanej strony, wypracować nowe sposoby rozwiązywania problemów i komunikacji. Dobry psycholog dla dorosłych w Szczecinie jest często poszukiwany, jeżeli masz poczucie, że mogę Ci pomóc i chciałbyś skorzystać z mojego wsparcia, zapraszam do kontaktu.

Jeśli:

 • doświadczasz przygnębienia, lęku, napięcia, stanów depresyjnych i samotności
 • męczy cię poczucie wypalenia, przeciążenia, zmęczenia
 • masz trudności w relacjach małżeńskich, partnerskich, zawodowych
 • nie masz poczucia panowania nad sytuacją w której się znajdujesz
 • cierpisz na bezsenność, bóle brzucha, bóle głowy, kołatanie serca, nudności
 • chcesz odzyskać spokój i poczucie sensu w życiu
 • chciałbyś uniezależnić się od rodziny, partnera, pracy
 • chcesz zrozumieć i uwolnić się od doświadczanych problemów emocjonalnych

Jeśli któryś z powyższych problemów i dolegliwości Ciebie dotyczy, myślę, że warto się spotkać.

Umów wizytę.

Kontakt
Robert Butryn

tel. 888 520 888

email: gabinet@psychoterapia-szczecin.org

aleja Wojska Polskiego 56/2

70-477 Szczecin

Formy pomocy, jakie oferuję:

 • konsultacja psychologiczna
 • psychoterapia indywidualna dorosłych
 • psychoterapia indywidualna młodzieży
 • poradnictwo psychologiczne
 • treningi socjoterapeutyczne
 • psychoedukacja
 • terapia małżeńska i rodzinna.