O mnie

Psychoterapia indywidualna Szczecin

Czas spędzony w pracy z pacjentami w mojej poradni psychologicznej i psychoterapeutycznej jest dla mnie doskonałą okazją do realizacji mojej pasji, którą jest zgłębianie ludzkiej psychiki. Jestem zdecydowanym zwolennikiem łączenia znanych mi z edukacji i praktyki różnych podejść psychoterapeutycznych, jednak najbliższym mi jest myślenie w konwencji psychodynamicznej.
W mojej działalności psychologicznej i psychoterapeutycznej, zajmuję się przede wszystkim pracą z osobami dorosłymi i młodzieżą. Pracowałem z potrzebującymi w różnych ośrodkach, stawiając tam pierwsze kroki  i zdobywając pierwsze doświadczenia. Nieustannie doskonalę umiejętności, uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Jestem superwizowany przez specjalistów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Umów wizytę.

Kontakt
Robert Butryn

tel. 888 520 888

email: gabinet@psychoterapia-szczecin.org

aleja Wojska Polskiego 56/2

70-477 Szczecin

Uzyskałem dyplom specjalisty na Międzynarodowej Akademii Psychologii (Intercollege). Jestem absolwentem Pomorskiej Szkoły Psychologii oraz Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego, posiadającego rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Dodatkowo, uzyskałem tytuł licencjata na kierunku socjologia na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego oraz kończyłem studia o kierunku Nauki o Rodzinie, specjalność: Poradnictwo i terapia małżeństwa i rodziny, na Uniwersytecie Szczecińskim. Aktualnie uczestniczę w czteroletnim kursie psychoterapii akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Jako psychoterapeuta psycholog, w mojej indywidualnej poradni psychologiczno-terapeutycznej udzielam pomocy w szukaniu rozwiązań w trudnych sytuacjach życiowych.

Jako właściciel poradni psychologicznej i psychoterapeutycznej, posiadam uprawnienia do prowadzenia grup socjoterapeutycznych, psychoedukacyjnych oraz treningów grupowych.