Pomoc psychologa psychoterapeuty dla dorosłych obejmuje szeroki zakres psychologicznych działań, począwszy od profilaktyki, poprzez doradztwo, pomoc psychologiczną, interwencje kryzysowe, aż po psychoterapię.

Psychoteriapia rodzinna, indywidualna Szczecin

Psychoterapia indywidualna dla dorosłych nie jest jedynie formą leczenia, jest natomiast możliwością przede wszystkim doświadczania siebie i otaczającej nas rzeczywistości, odkrywania własnej wolności, jak i również odpowiedzialności za własne życie. Z mojej pomocy podczas psychoterapii indywidualnej w Szczecinie skorzystać może każdy, kto odczuwa taką potrzebę.

Psycholog - problemy emocjonalne

Zgłasza się do mnie bardzo wiele osób z różnoraką problematyką i każda sesja jest zawsze zupełnie inna - jednych dotykają problemy emocjonalne (np. niska samoocena), innych zaburzenia psychiczne (nerwice, depresje, fobie, zaburzenia odżywiania i inne).

Ważną częścią mojej pracy jest też terapia par oraz terapia grupowa w Szczecinie. Kiedy związek przeżywa kryzys zagrażający jego kondycji w psychoterapii dla par praca będzie koncentrowała się nad relacjami pary w związku, ważna jest tutaj gotowość obojga partnerów do uczestnictwa i pracy w terapii. Terapia rodzinna w szczególności dotyczy problemów wychowawczych dzieci i nastolatków.

Jeśli:

doświadczasz przygnębienia, lęku, napięcia, stanów depresyjnych i samotności
męczy cię poczucie wypalenia, przeciążenia, zmęczenia
masz trudności w relacjach małżeńskich, partnerskich, zawodowych
nie masz poczucia panowania nad sytuacją w której się znajdujesz
cierpisz na bezsenność, bóle brzucha, bóle głowy, kołatanie serca, nudności
chcesz odzyskać spokój i poczucie sensu w życiu
chciałbyś uniezależnić się od rodziny, partnera, pracy
chcesz zrozumieć i uwolnić się od doświadczanych problemów emocjonalnychJeśli któryś z powyższych problemów i dolegliwości Ciebie dotyczy, myślę, że warto się spotkać.

Formy pomocy, jakie oferuję:

konsultacja psychologiczna
psychoterapia indywidualna dorosłych
poradnictwo psychologiczne
psychoedukacja
terapia małżeńska i par