O mnie

Czas spędzony w pracy z pacjentami w mojej poradni psychoterapeutycznej jest dla mnie doskonałą okazją do rozwijania mojej pasji, którą jest poznawanie ludzkiej psychiki.

Jestem zdecydowanym zwolennikiem łączenia znanych mi z edukacji i praktyki różnych podejść psychoterapeutycznych, jednak najbliższym mi jest myślenie w konwencji psychoanalitycznej.

W mojej działalności psychologicznej i psychoterapeutycznej, zajmuję się przede wszystkim pracą z osobami dorosłymi i młodzieżą. Pracowałem z potrzebującymi w różnych ośrodkach, stawiając tam pierwsze kroki i zdobywając pierwsze doświadczenia oferując swoją pomoc psychologiczną. Nieustannie doskonalę umiejętności, uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Jestem superwizowany przez specjalistów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej (PTPP) i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (PTP).

Uzyskałem tytuł magistra na kierunku Nauki o Rodzinie, specjalność: Poradnictwo i terapia małżeństwa i rodziny na Uniwersytecie Szczecińskim.

Jestem absolwentem Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego, posiadającego rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Ukończyłem czteroletni kurs psychoterapii akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Jako właściciel poradni psychologicznej i psychoterapeutycznej, posiadam uprawnienia do prowadzenia grup socjoterapeutycznych, psychoedukacyjnych oraz treningów grupowych.